Jak využít zahradní párty stan poradí profesionálové od TENTino.cz

Díky všestrannému použití jsou vhodné při jakékoliv příležitosti. Použít je můžete všude tam, kde chcete sebe i své hosty chránit před slunečními paprsky, deštěm a dalšími rozmary počasí. Právě díky tomu se staly zahradní párty stany neodmyslitelnou součástí mnoha zahrad. Slouží jako prostor pro podávání občerstvení či slavnostního oběda, ale dá se využít i na různých festivalech, veletrzích a podobně. Pokud chcete uspořádat nějakou akci přímo pod širým nebem, pak jsou vhodné větší zahradní stany.

Který zahradní párty stan je ten nejlepší pro vás

Chcete-li se pustit do přípravy nějaké větší akce, pak je lepší sáhnout po velkém zahradním stanu, který nabízí dostatek prostoru pro stolky s občerstvením i volný pohyb hostů. Bez problémů však můžete použít i menší párty stan, případně více než jeden. Skvělé jsou nůžkové párty stany. Na výběr máte stan s bočními stěnami či bez nich. Výhodou párty stanů bez bočních stěn je průchodnost ze všech stran, což uvítáte, když se sejde více hostů a chtějí mezi sebou navzájem konverzovat, zatímco občerstvení bude v bezpečí stanu.

Na druhé straně boční stěny u nůžkového stanu uvítáte tehdy, když budete stan využívat pro komerční účely. V takovém případě by bylo krajně nevhodné a pro vás i značně nepříjemné, kdyby byl váš zahradní stan volně přístupný ze všech stran a každý vám tam jen tak chodil, aniž by byl pozván. Zejména pokud potřebujete naprosté soukromí a kontrolu nad tím, kdo se kolem vašeho stanu pohybuje. Další výhodou, kterou mají boční stěny k nůžkovým párty stanům je ta, že vás ochrání proti nepříznivému počasí, ať už jde o poryvy větru, déšť či sluneční paprsky.

Výběr zahradního stanu

  • Zásnuby a svatba – pro tuto příležitost platí, že čím je stan prostornější, tím lepší. Ideální jsou párty stany 6×12 m nebo 5x 10 m, ale klidně můžete vzít za vděk i zahradním párty stanem 4×8 m. Perfektní jsou také zahradní kruhové stany (pavilony), které lze rozestavit jeden vedle druhého a do každého dát malý stolek s občerstvením pro jednotlivé skupinky lidí.
  • Zahradní oslavy a firemní akce – důležité je, aby bylo vše perfektní, elegantní a dokonalé. K tomu poslouží levné párty stany 4×6 m, které sice vypadají trochu neforemně a pro někoho až příliš robustně, ale účel splní na jedničku.
  • Párty s přáteli nebo rodinná oslava – nejvyhledávanějším modelem pro tuto příležitost je zahradní párty stan 3×3 m. Kvalitní a odolný materiál, dostatečný prostor a dlouhá životnost, to vše tento stan nabízí.
  • Dětské akce – chystáte-li se uspořádat nějaké dětské představení či večírek, kde bude vystupovat třeba oblíbený klaun vašeho dítěte, pak se hodí zahradní párty stan nůžkový o velikosti 3×9 m, vybavený bočnicemi a volnou přední stranou. Ideálně tak lze pod tento stan schovat menší pódium či hudební nástroje nějaké skupiny, která na oslavě vystoupí.

Společnost TENTino s.r.o. působí na našem trhu déle jak 20let. Díky svým dlouholetým zkušenostem v oblasti pronájmu stanů vám může nabídnout party stany se sedlovou střechou různých rozměrů, VIP stany, pagody, svatební stany nebo nůžkové stany. Samozřejmostí je i luxusní lakovaná dřevěná podlaha, osvětlení, látkové dekorace a vybavení party stanu nábytkem. TENTino s.r.o. vám zajistí profesionální servis, montáž, demontáž a dopravu ve špičkové kvalitě s pozitivními referencemi.